LV RU EN
LV RU EN

Izveidota jauna viesmīlības uzņēmumu grupa “Tiamo”

Viesmīlības uzņēmumu grupa “Tiamo” izveidota ar mērķi apvienot vairākus uzņēmumus, kas strādā kopīga mērķa labā – radīt starptautiskiem standartiem atbilstošu, mūsdienīgu un patīkamu saskarsmes pieredzi ikvienam klientam, kas apmeklē kafejnīcu, restorānu, pasākumu vai ballīti.

 

Izcils serviss un izprotoša attieksme pret klientu ir mūsu viesmīlības pakalpojuma stūrakmens. Mēs mīlam savus klientus un spējam dāvāt tiem pozitīvas emocijas, uzrunājot viņus ar smaidu un patiesi viesmīlīgu apkalpošanu.

 

Tai pašā laikā vēlamies stiprināt piederības sajūtu mūsu darbinieku vidū, ļaujot justies kā svarīgai moderna un veiksmīga uzņēmuma daļai. Šobrīd esam viena no Latvijā lielākajām viesmīlības uzņēmumu grupām un turpinām izaugsmi, kuras pamatā ir izcila apkalpošana, izmeklēts piedāvājums un rūpība ikvienā detaļā.

 

Uzņēmumu grupā “Tiamo” ietilpst restorāni “Barons” un “Olive”, “Lotte Caffe” kafejnīcas, “Teātra kafejnīca”, pludmales bārs “Cukurfabrik’” Liepājā, kā arī “Čili Pizza” picērijas visā Latvijā (izņemot Rīgu).