LV RU EN
LV RU EN

“Māras Lācis” un “O!Bistro” pievienojas “Tiamo grupai”

Jūnijā viens no Kurzemes vadošajiem uzņēmumiem SIA “Māras Lācis”, kur ietilpst zīmola “O!Bistro” ēdināšanas vietas, pievienojās “Tiamo grupai”, vienam no lielākajiem viesmīlības uzņēmumiem Latvijā. Līdz ar apvienošanos “Tiamo grupā” būs vairāk nekā 800 darbinieku.

 

SIA “Māras Lācis” darbojas kopš 1995. gada. Uzņēmuma pamata nodarbošanās ir ēdināšanas pakalpojumi skolās un bērnudārzos, banketi un izbraukuma tirdzniecība, tāpat atvērtas vairākas kafejnīcas Liepājā, Priekulē un Saldū. Pērn uzņēmums strādājis ar gandrīz 2 miljonu eiro (neto) apgrozījumu.

 

“Ģimenes uzņēmums bija sasniedzis attīstības posmu, kad bija nepieciešams straujš lēciens un papildu jauda, tādēļ pieņēmu lēmumu nodot to drošās rokās – “Tiamo grupai”, kam, tāpat kā uzņēmumam “Māras Lācis”, ir spēcīgas Liepājas saknes. Dalīsimies ar labāko praksi un arī paši mācīsimies no “Tiamo grupas”. Apvienojot spēkus, kopā varēsim paveikt vairāk,” saka Madars Markus – Narvils, līdzšinējais SIA “Māras Lācis” vadītājs.

 

“Esam pagodināti, ka mums pievienojas vēl viens liels un stabils Kurzemes uzņēmums ar profesionālu komandu. Saskatām izaugsmes iespējas zīmolam “O!Bistro”, kā arī plānojam attīstīt skolu ēdināšanas pakalpojumus. Paplašināšanās “Tiamo grupai” ir loģisks attīstības solis. Lielāka komanda nozīmē lielāku atbildību, vēl ātrāku izaugsmi un arvien jaunus biznesa virzienus,” stāsta Toms Zukulis, “Tiamo grupas” valdes priekšsēdētājs.

 

2023. gadā “Tiamo grupa” sasniegusi teju 20 miljonu eiro apgrozījumu (neto), un tas ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Kurzemē. Uzņēmumā ietilpst restorāni “MO Liepāja”, “Olive”, “Čello”, suši bārs “Sushi Boom”, kafejnīcas “Lotte Caffe”, “Teātra kafejnīca”, klubs un pludmales bārs “Cukurfabrik’” Liepājā, kā arī silto pusdienu un uzkodu vieta “Pizzarella” un “Čili Pizza” picērijas vairākās Latvijas pilsētās. No 2024. gada jūnija “Tiamo grupā” ietilpst arī ēdināšanas pakalpojumu serviss “Māras Lācis”, “Kūp BBQ” un kafejnīcas “O!Bistro”, kā arī “”#garšoēst”. “Tiamo grupu” raksturo izcila apkalpošana, izmeklēts piedāvājums un rūpība ikvienā detaļā.