LV RU EN
LV RU EN

Atveram Čili Pizza Rīgā

“Tiamo grupa” 12. novembrī atvēr vēl vienu picēriju “Čili Pizza” Rīgā, tirdzniecības centrā “Origo”, Stacijas laukumā 2, un piedāvā 30 jaunas darbavietas.

Šogad uzņēmums, neskatoties uz ārkārtējās situācijas ierobežojumiem valstī, plāno atklāt vēl vienu ēdināšanas vietu tirdzniecības centrā “Gaiļezers”, informē “Tiamo grupas” mārketinga vadītājs Toms Zukulis.

“Tiamo grupas” vadībā “Čili Pizza” picērijas veiksmīgi darbojas Liepājā, Ogrē, Jelgavā, Valmierā un Daugavpilī. Savukārt Rīgā šī ir otrā “Čili Pizza” – pirmo picēriju uzņēmums atvēra jūnijā iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”, investējot vairāk nekā 250 000 eiro. Tirdzniecības centra “Origo” picērijas platība ir 250 kvadrātmetri, un ietilpība līdz pat 98 sēdvietām, tomēr līdz “Covid-19” pandēmijas radītās ārkārtējās situācijas beigām ēdienus ikviens varēs pasūtīt līdzi ņemšanai, kā arī – ar “Wolt” un “Bolt” piegādēm.

“Pavasarī ārkārtējā situācija parādīja, ka aizvērt ēdināšanas vietu pavisam ciet, iespējams, ir finansiāli izdevīgāk, bet uzskatām, ka grūtāk iekustināt pilnībā apstādinātu kuģi, nevis tādu, kas kustas nedaudz un lēni,” saka Monta Magone, “Tiamo grupas” valdes locekle. “Īstenojot biznesa stratēģiju un strādājot pie paplašināšanās, ieguldām ļoti daudz darba. Komanda strādājusi mēnešiem ilgi, un izdarīts ir viss, lai atklātu otro “Čili Pizza” Rīgā un pavisam drīz – vēl vienu ēdināšanas vietu. Turklāt Latvijā “Čili Pizza” ir mīlēts zīmols, un mēs ticam tā dzīvotspējai.”

“Tiamo grupa” nodrošina darbiniekus ar visiem nepieciešamajiem aizsarglīdzekļiem, kā arī stingri seko līdzi darbinieku veselībai un pašsajūtai. Ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī, ēdienus visos uzņēmuma restorānos un ēdināšanas vietās var pasūtīt tikai līdzi ņemšanai vai ar “Wolt” vai “Bolt” piegādi, kā arī “Tiamo grupas” mobilajā lietotnē “Tiamo Food”.