LV RU EN
LV RU EN

MO Liepāja kļūst par daļu no TIAMO GRUPAS

Ar šī gada 1. aprīli viesmīlības uzņēmumu grupai Tiamo pievienojies jauns restorāns MO Liepāja.

Restorāna turpmākajā darbībā būtiskas izmaiņas nav gaidāmas. To turpinās vadīt pašreizējā vadītāja un šefpavāre Jolanta Bula, kura restorānā darbojas jau no tā atvēršanas pirmās dienas.

Šobrīd restorāna komanda strādā pie jaunas ēdienkartes izstrādes, kas apmeklētājiem tiks prezentēta 4. maijā, reizē ar vasaras terases atklāšanu ar POP-UP bāra „Džina dārzs” piedalīšanos.

Tā pat restorāna viesus turpinās priecēt tematiskie pasākumi, kuri kļuvuši iecienīti kā liepājnieku tā arī pilsētas viesu vidū. Nākamais pasākums „Hippie – Hipster Party” gaidāms jau 19. aprīlī – ar labu mūziku, fotogrāfu, speciālām uzkodām, kokteiļiem un dažādiem pārsteigumiem.

Galdiņu rezervācija zvanot pa tālruni 26630222. Lai rezervēt galdiņus būtu vēl vieglāk, drīzumā to varēs veikt arī lietotnē TIAMO FOOD.

Restorāns MO Liepāja drīzumā tiks pievienots TIAMO lojalitātes programmai, kur ar klientu karti iespējams saņemt izdevīgus nosacījumus rēķinu apmaksai. Tāpat būs iespēja iegādāties arī TIAMO elektroniskās dāvanu kartes.