LV RU EN
LV RU EN

Tiamo grupa atver lielāko “Čili Pizza” Latvijā

cili pizza saharova iela

6. aprīlī “Tiamo grupa”, viens no lielākajiem viesmīlības uzņēmumiem Latvijā, atvērusi vēl vienu “Čili Pizza” galvaspilsētā, Andreja Saharova ielā 20A. Picērija platības ziņā ir lielākā no deviņām “Čili Pizza” picērijām Rīgā un astoņpadsmit picērijām visā Latvijā.

Jaunās picērijas iekštelpu kopējā platība ir 316 kvadrātmetri, kā arī tai ir 70 kvadrātmetru plaša vasaras terase. Tāpat kā visās “Čili Pizza” picērijās, arī šajā vietā iekārtots bērnu stūrītis. Startā radītas vismaz 30 jaunas darba vietas. A. Saharova ielas “Čili Pizza” atrodas dzīvojamajā rajonā ar ērtu piekļuvi kā kājām gājējiem, tā auto braucējiem.

“Cilvēki novērtē iespēju ieturēt maltīti tuvāk mājām, tieši tādēļ turpinām Rīgu vienmērīgi noklāt ar picērijām dzīvojamajos rajonos. Pirmajā etapā A. Saharova ielā esam veikuši daļēju telpas rekonstrukciju un plānojam otro etapu ar mūsdienīgu, stilīgu un mājīgu interjeru, lai šī rajona iedzīvotāji mūsu picērijā justos vēl mājīgāk,” saka Toms Zukulis, “Tiamo grupas” valdes priekšsēdētājs.

Kopumā picēriju atvēršanā Rīgā viesmīlības uzņēmums investējis vairāk nekā divus miljonus eiro. Sākot no 2020. gada “Tiamo grupa” atklājusi “Čili Pizza” picērijas iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole Rīga”, t/c “Origo”, t/c “Akropole Alfa”, t/c “Olimpia”, t/c “Gaiļezers”, t/c “Zoom” un t/c “Spice Home”, katrā no vietām radot aptuveni 30–40 darbavietas.

Tiamo grupas neto apgrozījums pērn sasniedzis 16 miljonus eiro, divkāršojot 2021. gada rezultātus. Savukārt šogad plānots palielināt apgrozījumu par 20%.