LV RU EN
LV RU EN

Tiamo grupa atver pirmo Pizzarella Rīgā

Ceturtdien, 31. augustā, I/c “Olimpia” ēdināšanās zonā durvis ver silto uzkodu un pusdienu vieta “Pizzarella”. Šī būs “Tiamo grupas”, viena no lielākajiem viesmīlības uzņēmumiem Latvijā, pirmā “Pizzarella” Rīgā, kur būs iespējams uz vietas vai līdzņemšanā ieturēt siltas un sātīgas pusdienas vai gardas uzkodas.

Papildinot iepirkšanās centra “Olimpia” ēdināšanas zonas nomnieku klāstu, “Pizzarella” piedāvā dažāda veida pufīgas un kraukšķīgas itāļu picas, frī kartupeļus ar piedevām un smaržīgas vaniļas kanēļmaizītes ikvienam, kas novērtē sātīgus un kvalitatīvus ēdienus. “Tiamo grupa”, investējot 100 000 eiro jaunajā silto uzkodu un pusdienu vietas atvēršanā, nodrošina I/c “Olimpia” četras jaunas darba vietas un apmeklētājus aicina ne tikai pasūtīt ēdienu līdzņemšanai, bet arī nobaudīt uz vietas ēdināšanas zonā.

“Arvien aug pieprasījums pēc vienkāršiem un sātīgiem ēdieniem pusdienās – ēšanai uz vietas vai līdzi ņemšanai. Tieši tādēļ, sekojot tendencēm pasaulē, atveram jaunu silto uzkodu un pusdienu vietu Rīgā. Pagaidām tā ir pirmā Pizzarella, tomēr apsveram domu paplašināties,” stāsta “Tiamo grupas” valdes priekšsēdētājs Toms Zukulis. “Iepirkšanās centrs “Olimpia” bija likumsakarīga izvēle – pēc lielveikala rekonstrukcijas cilvēku plūsma veikalā ir jūtami augusi, un centra ēdināšanas zonu iecienījuši blakus esošo biroju, skolu un daudzstāvu ēku iedzīvotāji.”

“Pēc “Olimpia” renovācijas pavasarī, turpinām mērķtiecīgi papildināt savu nomnieku klāstu, lai padarītu klientu pieredzi vēl daudzveidīgāku. Esam priecīgi, ka “Tiamo grupa” pirmo “Pizzarellu” Rīgā ir atvēruši tieši iepirkšanās centrā “Olimpia”, padarot “Olimpia” ēdināšanas zonas piedāvājumu vēl plašāku un piemērotāku ikvienai apmeklētāja ēšanas gaumei un nostirpinot to kā lielisku maltītes ieturēšanas vietu Rīgā,” ēdinātāja “Pizzarella” atvēršanu komentē Liene Apine, iepirkšanās centra “Olimpia” vadītāja.