LV RU EN
LV RU EN

Tiamo grupa atver picēriju Rīgas dzīvojamo ēku rajonā

Decembrī “Tiamo grupa”, viens no Latvijā lielākajiem viesmīlības uzņēmumiem, Rīgā atvērusi jau astoto picēriju “Čili Pizza”. Jaunajā vietā investēti 250 000 eiro, un plānotas 40 jaunas darbavietas.

Kopumā picēriju atvēršanā Rīgā viesmīlības uzņēmums investējis divus miljonus eiro. Sākot no 2020. gada “Tiamo grupa” atklājusi “Čili Pizza” picērijas iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”, t/c “Origo”, t/c “Alfa”, t/c “Olimpia”, t/c “Gaiļezers”, t/c “Zoom” un t/c “Spice Home”, katrā no vietām radot aptuveni 30–40 darbavietas. Savukārt jaunākā picērija atvērta šogad uzceltā tirdzniecības centrā Ziepniekkalnā, Valdeķu ielā 39, Valdeķu un Graudu ielas krustojumā, iepretim mazumtirdzniecības tīkla veikalam “Lidl”. Jaunās “Čili Pizza” platība ir 305 kvadrātmetri, bet tirdzniecības centra kopējā platība –  2600 kvadrātmetri.

“Picērijas atvēršana Ziepniekkalnā ir stratēģiska izvēle. Sekojam līdzi pieprasījumam – arvien vairāk cilvēku vēlas ēdināšanas vietas tieši guļamrajonos, tuvāk mājām. Turklāt Valdeķu ielas picērija atrodas vietā, kur ērti piekļūt ar automašīnu vai sabiedrisko transportu,” stāsta Toms Zukulis, “Tiamo grupas” valdes priekšsēdētājs. “Jaunākie pētījuma dati liecina, ka pica Latvijā ir iecienīts ēdiens – tā garšo 91% iedzīvotāju un tikai 1% nekad nav pagaršojis picu. Šogad zīmols “Čili Pizza” svin 20 gadus Latvijā, un mēs ticam tā dzīvotspējai. Apsverot iespēju atvērt jaunas ēdināšanas vietas Rīgā, arī turpmāk sekosim līdzi tirgus pieprasījumam.”

“Tirdzniecības centrs Valdeķu ielā 39 neapšaubāmi uzlabos un atdzīvinās Ziepniekkalna infrastruktūru. Īpaši aktuāli Covid-19 ierobežojumu darbības laikā ir tas, ka tirdzniecības centra plānojums paredz pilnīgi visiem nomniekiem atsevišķu ieeju no ārpuses. Projektēšanas gaitā attīstītājs “VPH Latvia” paredzēja iespējamās izmaiņas nomnieku darbībā pandēmijas laikā un izvēlējas īstenot šādu konceptu, ko atzinīgi vērtē kā nomnieki, tā klienti.  Priecājamies, ka jaunajā tirdzniecības centrā par nomnieku kļuvusi arī “Čili Pizza”. No sirds ceram, ka cilvēki novērtēs šo Ziepniekkalna infrastruktūras papildinājumu un spēs tur ar prieku un arī lietderīgi pavadīt laiku,” saka Vjačeslavs Novickis, “Colliers International”, ēkas pārvaldnieks.